Blog

هزینه جراحی بینی در تهران

by قیمت جراحی بینی in فوریه 15, 2018

هزینه جراحی بینی در تهران چند تومان است ؟

امروزه قیمت عمل جراحی بینی برای کسانی که قصد انجام عمل زیبایی بینی داره مسئله مهمی است در سایت قیمت جراحی بینی به این مساله پرداخته ایم با ما همراه باشید .

عمل جراحی بینی یکی از بیشترین عمل های صورت گرفته در ایران است که این نشان دهنده تمایل مردم برای جراحی زیبایی بینی است در این سایت سعی داریم بهترین قیمت های عمل جراحی بینی رو در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم

هزینه جراحی بینی در تهران

هزینه جراحی بینی در تهران

 

هزینه انواع بینی

قیمت عمل زیبایی بینی در اکثر مناطق کشور متفاوت است بسته به نوع عمل،  مدل بینی شخص که شامل بینی  استخوانی یا گوشتی ،هزینه های جانبی شامل هزینه بیمارستان ، دستمزد پزشک جراح بینی ، پزشک بیهوشی ، خدمات اتاق عمل و حتی بسته به نوع جراحی صورت گرفته روی بینی شما متفاوت است

عمل جراحی بینی شامل :ترمیم بینی عمل شده ، عمل بینی دارای انحراف ، عمل جراحی بینی دارای شکستگی ،عمل بینی های دارای پلیپ و مشکلات از این قبیل است .

عمل جراحی بینی بر خلاف نظر مردم عملی بدون دردی است که فرد بیمار با توجه به نظر پزشک بعد از طی چند روز یا حتی چند ساعت از بیمارستان مرخص میشود و بعد طی کردن دوران نقاهت میتواند به روال عادی زندگی خود برگردید .

بعد از عمل جراحی بینی نیاز به مراقبت های زیادی ندارید اما باید به چند نکته توجه داشته :

1) نباید طی چند روز اول سر خود را پایین نگه دارید

2) از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید

3)به مدت 6 ماه استخر رفتن ممنوع است

قیمت عمل جراحی بینی همان طور ک در بالا گفته شد میتواند بسته به شرایط متفاوت باشد .

که از قیمت جراحی بینی پایه حدود 2 میلیون تومان شروع شود و حتی به قیمت های جراحی بینی  19 یا 20 میلیون تومان هم برسد .

انجام عمل جراحی زیبایی بینی بهتر است برای کسانی انجام گیرد ک دارای اشکال در بینی شان هستند صورت بگیرد اما امروزه افرادی ک دارای سن پایین هستند یا بینی شان مشکلی چندانی ندارد صرفا جهت زیبایی بیشتر به پزشک جراح بینی مراجعه میکنند .

اما شایان ذکر است ک خود عمل جراحی بینی در صورتی ک درست و اصولی و به موقع انجام گیرد میتواند در زیبایی بیشتر چهره و برگرداندن اعتماد به نفس به شخص کمک چندانی داشته باشد.

منبع : قیمت جراحی بینی

اگر سوالی دارید میتوانید در همین صفحه سوال کنید .

همچنین اگر میخواهید بهترین دکتر بینی در شهر خود را بیابید در این سایت جستجو کنید بهترین دکتر بینی

 

 

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *